Personel Taşımacılığı - Öğrenci Taşımacılığı - V.I.P Transfer
Bize Ulaşın: 0324 359 88 70      

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci taşımacılığında ana politikamız, taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlayarak, ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışımızla zamanında eksiksiz hizmet sunmaktır. Yarınlarımızın teminatı ve gelecek umutlarımıza en üst düzey hizmet ve titizlik ruhuyla ulaşım hizmeti verileceğinden emin olabilirsiniz. 

Umu Turizm, bugün Mersin’in çeşitli noktalarında günde 2000 öğrencinin taşıma hizmetini güvenle ve huzur içinde başarıyla sürdürmektedir. Bünyemizde taşıdığımız bütün öğrencilerimiz Zorunlu Karayolları Trafik Sigortasının dışında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ile güvence kapsamına alınmıştır. Biz can taşıyoruz, sizlerin bizlere emanet ettiği en değerli varlıklarınız çocuklarınızı geleceğimizi taşıyoruz. 

Firmamız güvenlik ve disiplin şartını göz önüne alarak, geleceğimiz olan yavrularımızın en güvenli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaşımlarını sağlamaktadır.İnsan hayatının değeri ve konu geleceğimiz yani çocuklarımız olduğunda sorumluluğumuzun tam olarak bilincindeyiz. Bu sorumlulukla her gün binlerce çocuğumuz YOL ARKADAŞIMIZ oluyor.

Bize Ulaşın

Adres:
Atatürk mah. Sanayi cad. Umu apt. A blok No:2 Mezitli / Mersin
Tel:
0324 359 88 70
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.umuturizm.com

Firma Profili

Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup o tarihten bu yana personel ve öğrenci taşımacılığı yapıp, özel olarak Ulaştırma Bakanlığından almış olduğumuz D2 yetki belgesiyle de şehir dışı ve şehir içi V.I.P araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Mersin’in en eski ve en köklü firmalarından biri olup her geçen gün firmamızı daha da büyüterek ilerlemekteyiz.

> Devamını Oku >>