Personel Taşımacılığı - Öğrenci Taşımacılığı - V.I.P Transfer
Bize Ulaşın: 0324 359 88 70      

Personel Taşımacılığı

Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı olup 1998 yılından bu yana elde ettiği tecrübe ve deneyimli uzman kadrosu ve modern araç filosu ile hizmet vermektedir. Bugün 200 'ü aşkın çeşitli tip ve kapasitedeki modern araçları ile taşımacılık sektörünün tercih edilen şirketleri arasında yerini almıştır. 

UMU TURİZM; iş ortakları ile yapmış olduğu anlaşma ile personelini evlerinden iş yerlerine – iş yerlerinden ikamet mahallerine kararlaştırılmış güzergâh ve saatlerde güven içinde taşınması hizmetini sağlamaktadır. Bu hizmetin yerine getirilmesi esnasında aşağıdaki ana prensiplerinden taviz vermemektedir. 

Güvenlik;
Bünyemizde taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı Trafik Sigortası ile yapmış olduğumuz anlaşma ile yolda istenmedik hallerde sağlık hizmetleri güvence kapsamına alınmıştır. Ayrıca bütün araçlarımızda Ferdi Kaza Koltuk Sigortaları da Standart olarak sunmaktadır. Bütün araçlarımızın periyodik bakımları kontrolümüzdedir. Bütün Şoförlerimiz Psikoteknik değerlendirme testinden geçmiş olması ve ilk yardım bilgisinin yeteri kadar olmasına da azami özen gösterilmektedir.

Dakiklik;
Mesleğinin zirvesinde, sorumluluk sahibi profesyonel ekibimiz sayesinde, çalışanlarınız iş yerinizde olması gereken saatte huzur ve güven içinde ulaşırlar.

Kalite;
Şirketimiz Kalitesini; Uluslararası denetçiler tarafından denetlenmiş TÜV-SÜD/TÜRKİYE İle ISO 9001:2008 Kalite Sistem Belgesini tescillemiştir.

Bize Ulaşın

Adres:
Atatürk mah. Sanayi cad. Umu apt. A blok No:2 Mezitli / Mersin
Tel:
0324 359 88 70
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.umuturizm.com

Firma Profili

Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup o tarihten bu yana personel ve öğrenci taşımacılığı yapıp, özel olarak Ulaştırma Bakanlığından almış olduğumuz D2 yetki belgesiyle de şehir dışı ve şehir içi V.I.P araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Mersin’in en eski ve en köklü firmalarından biri olup her geçen gün firmamızı daha da büyüterek ilerlemekteyiz.

> Devamını Oku >>