UMU TURİZM

FİRMA PROFİLİ

Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup o tarihten bu yana personel ve öğrenci taşımacılığı yapmakta, özel olarak Ulaştırma Bakanlığından almış olduğumuz D2 yetki belgesiyle de şehir dışı ve şehir içi V.I.P araç kiralama, A1 belgesiyle transfer hizmeti de sunmaktadır. Mersin’in en eski ve en köklü firmalarından biri olup, her geçen gün firmamızı daha da büyüterek ilerlemekteyiz.

UMU TURİZM olarak servis hizmetimizi 200’den fazla araç ile sağlamaktayız. Tüm servis araçlarımızın iç ve dış temizliklerine özen gösterilmekte, periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılmaktadır. Ayrıca yedekte araçlarımız her an görev için hazır bekletilmektedir. Bununla birlikte konforlu ısıtma ve soğutma sistemleri çalışan, hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, mecburi teçhizat ve avadanlıkları (ilk yardım seti, trafik seti ve yangın söndürme cihazı) eksiksiz kullanmaya hazır olup, Kasko ve Ferdi Kaza Koltuk sigortası yapılmış araçlardır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ve güvenliğini önceliğimiz olarak görüp, ulaşımda ve taşımada mükemmelliği sağlamak, sektörde kontrollü bir şekilde büyüyerek lider konuma gelip halkımıza istihdam imkanları sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Taşıdığımız insanların güvenini kazanarak, kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.